ZPĚT

Recenze:

Láhev: Rampur Vintage Select Casks
Autor: josé
WB
Aroma: lakovaný nábytek. nasládlost. originální. nevím, co víc napsat, ale líbí se mi. popcorn, exotické dřevo. (b.1+/3)
Chuť: nastoupí pikantně. koření, hodně zvláštní dřevo. postupně sládne do tropického ovoce. není hořká. (b.2+/4)
Dozvuk: sladší. dřevo, čokoláda a zemitost. (b.1/2)
Shrnutí: zajímavé. chutná mi. (b.0/1)

Autor: nidan
WB
Aroma: bombónová, exotické koření, ovoce a výrazně navoněná, vůně velmi výrazná, působí sladce až přesladce
Chuť: plná, neotřelá, jiná, zajímavá, takhle chutná indické jídlo, sladká, máslová, bombénová a zvláštní směs exotického koření, které fakt neznám
Dozvuk: krátký, sladký s tóny kafe a zvláštního koření, ke konci vysušuje
Shrnutí: opravdu zajímavá whisky, hlavně v chuti, celkově je nevyvážená, ale je opravdu zvláštní, jiná, jsem rád že Petr tudle věc na festival vzal, ale celou láhev bych nedal, leda že bych potřeboval novou voňavku místo chanel no 5

Autor: xenopus
WB
Aroma: Exotické. Santalové dřevo. Docela štiplavě lihové. Mango, vanilka, lák, prach. Po čase vyvane ovocnost, zbyde hodně dřeva a to je trochu nahořklé. No nic, no. Čaj.
Chuť: Plná, šťavnatá, mám toho plnou pusu. Slad, dřevíčko.
Dozvuk: Zvláštně exoticky ovocný. Mango, vanilka, trocha bergamotu. Hodně nalakovaného dřevěného obložení.
Shrnutí: Hodně netradiční, škoda, že vůně je nejlepší. Chuť bombastická, ale není kdovíjak bohatá nebo komplexní. Dozvuk spíš zklame.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.