ZPĚT



Recenze:

Láhev: Dry Fly 3 yo Wheat CS
Autor: Nethar
WB
Aroma: Vanilková, navoněná, výrazně sladká, ovocná. S vodou se vůně zbytečně otupí.
Chuť: Ostrá, výrazná, s vodou hořkne.
Dozvuk: Vanilkový, kořenitý, dřevitý, navoněný, horký, protože...
Shrnutí: ...na degustaci bylo zhruba 50 °C, whiskey byla ještě nejspíš předehřátá ;-), až tak, že se podávalo s ledem. Nicméně čekal jsem, že oslní hlavně vzorky s vyšším množstvím alkoholu, bylo to spíš naopak. Tenhle řadím k těm horším z degustace (pšenice, no, však to znáte). Ale jako jak Petr říkal, tohle je na pití (s ledem) ne na nějaký extra degustování, a i když se teď dívám na oficiální web, třeba tasting notes jsem nenašel, ale jsou tam zase u ní k dispozici recepty na koktejly, takže tak.

Láhev: Dry Fly 3 yo Wheat CS
Autor: josé
WB
Aroma: dřevo, nasládlá ovocnost (jablka) a hodně skořice, vanilka, karamel. (b.1+/3)
Chuť: ostřejší - sudovka? sušší dřevo, lak, kořenitá - skořice, pepř.

s vodou vliv dřeva zůstává, ne tak pikantní, alkoholová říznost se otupí. (b.2+/4)
Dozvuk: sládne. hřejivá skořice, dřevo, cherry cola, karamel, čokoláda, vanilka. (b.2/2)
Shrnutí: slepý duel z něhož se vyklubaly americké pšeničné Dry Fly. tipuji bourbon. výrazná, dobrá. lepší než Port finish. já bych ji bral. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.