ZPĚT

Recenze:

Láhev: Cotswolds Distillery 2014 Odyssey Barley
Autor: josé
WB
Aroma: jemné. mladé a newmakeové. meruňková nasládlost, nahnilé pomeranče. trocha dřeva, vanilkové šodó. (b.1+/3)
Chuť: sladkost ovoce smíchaná se suchostí dřeva a citronovou nakyslostí - želé bonbóny. lihovost a mladost je znát, ale není na škodu. (b.1+/4)
Dozvuk: odeznívá chuť a vítězí gumoví medvídci, OA a kousek čokolády. rumový závoj. (b.1/2)
Shrnutí: mladé, dobré. dokázal bych si představit celou lahev. lehké letní pití. (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: lehká švestková vůně, připomíná mi odlehčený Gold Cock, dřevitost, vanilka, peckovitost, švestky
Chuť: nasládlá, dřevitá, kořenitá, švestkovitost, lakovost
Dozvuk: dřevitý, lakový, nasládlý
Shrnutí: Tříletá whisky z nové palírny v Anglii. Svým charakterem mi připomíná odlehčenou verzi Gold Cocku z nových plnění. Není tak šťavnatá a dřevitá, jak Gold Cock bývá, ale určitá podobnost tam je

Autor: xenopus
WB
Aroma: Příjemně sladové, hodně americké. Žvejkačka, lehce syntetické ovocnosti (ostružinový likér). Znatelné vypálení. Hodně příjemně se k tomu čichá.
Chuť: Zpočátku hladivá, pak štípne koření (až chilli). Tělo je hutné (toho sladu!), mléčná čokoláda, pivní pěna, lehce umělinky (jahůdky).
Dozvuk: Lehce víc dřevitý než bych chtěl, ale pořád v mezích. Příjemně sladký, opět trocha pivní nahořklosti, jahodové marmelády a granka.
Shrnutí: Příjemné pití, jsem spokojen. Tak odhadem 3 roky? No tak to je bomba! (Kam se hrabe Wolfburn...)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.