ZPĚT

Recenze:

Láhev: The Balvenie 21 yo PortWood 47.6%
Autor: josé
WB
Aroma: slabší ve volume, bohužel. dřevo, sladké, cukrovost. jablečný mošt, slabé lihové záblesky, slad, vanilka. (b.1+/3)
Chuť: perlivé, jemně jehličkové. vysušující dřevo, sušené třešně, rybíz, ostružiny, bezinky. sírová stopa. šťvnaté, rozehřívá pusu. (b.2+/4)
Dozvuk: čokoládový dlouhý. ovocný, nasládlý a neagresivní dřevo. větrový. (b.1+/2)
Shrnutí: očekávání byla vysoká a těch úplně nedostála. jemná hřejivá whisky lehce doplněná ovocem. (b.0/1)

Autor: nidan
WB
Aroma: víno, lehce kouř, koření, alkohol, dřevitá, vůně ale celkem příjemná, hutná
Chuť: sladká, dřevitá, vínová, trochu trpká, čokoládka a nahořklá
Dozvuk: dlouhý, vínový, kořeněný, hodně dřevitý, oříškový, nahořklý s dokončením čokolády
Shrnutí: čekal jsem více, lehké zklamání, ale whisky je to dobrá, celkem už dost dřevitá a na portské trpká, portské mám rád ale tady jsem ho moc nepobral...škoda

Autor: xenopus
WB
Aroma: Příjemné, sladové s tóny ovoce. Kulaté. Pečená jablka, skořice, hřebíček, červená jablka (až povidla).
Chuť: Hladká, hodně sladká. Slad dominuje, vše komplexně podmalováno ovocem a lehkou štiplavostí. Lehounce earl grey.
Dozvuk: Intenzivný, šťavnatý. Slad, karamelizující cukr, vanilka. Špetka síry požere jazyk.
Shrnutí: Komplexní pití od nosu po dozvuk. Lehce nudné, ale vynikající pití, bodující snad až přílišnou uhlazeností.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.