ZPĚT

Recenze:

Láhev: Ypióca 160
Autor: Kobalt
Aroma: Živá, vegetativní, kompotované mandarinky, sušené švestky, kouř, celkově netradiční.
Chuť: Sušší, ostřejší, silně ovocné agricole, nahořká bonbonovitost.
Dozvuk: Agricole a mandarinky, gumové bonbony, hořký kouř.
Shrnutí: Dobrý, zajímavý, svěží. Vlastně dost chutný.

Autor: josé
Aroma: zakulacený smrádek třtiny. výrazný agricole styl, zabalený v medu a angreštu. lehká kvasnicovost, nezralé blůmy. po delším čuchání vlastně příjemné. (b.1/3)
Chuť: sladkost 2/3. nečekal jsem něco takového. ovoce (meruňky, blůmy), něco hořčího, bylinkové. (b.2/4)
Dozvuk: výrazně meruňkový. zelenost třtiny, trochu čokoláda. (b.1+/2)
Shrnutí: nevěděl jsem co čekat a to, co jsem dostal, hodně překvapilo. meruňkovost. uhlazenější agricole styl. vlastně se mi líbí. nekaribský způsob rumu. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Lehké, ze začátku trochu připomíná brandy. Rozinky, jemný kouř, nepatrný dotek třtiny, vanilka, skořice. Po odstání se zvýrazní skořice a třtina. Voní hezky.
Chuť: Lehká s decentní pálivostí. Náznak petrolejové olejnatosti, skořice, stopa po nasládlé ovocnosti podkreslená tóny vínovice.
Dozvuk: Pálivost se celkem rychle ztratí, pozvolna odeznívá lehce nasládlá ovocnost (zelené Bon Pary) a objeví se náznak suchého kouře.
Shrnutí: Příjemné, lehčí pití. Láhev by v létě dokázala potěšit.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.