ZPĚT

Recenze:

Láhev: Redbreast 12 yo Cask Strength
Autor: Duthoron
Aroma: Ovoce, banány a v pozadí ananas, ořechy, těžká kyselost nakládaných okurek, ale taková svěží.
Chuť: Sladká, hutná až máslová, horká. Ozvou se horké a nahořklé pecky z meruňek.
Dozvuk: Sladkost, hořkost - pendrek v cukru, mák, ale spíš jako kůrka makové housky.
Shrnutí: Mě přišla zajímavá a celkem mi chutnala, známkoval bych ji za 2.

Láhev: Redbreast 12 yo Cask Strength
Autor: xenopus
Aroma: Sladké, lihové, neprostupné. Docela navoněné, sladové, lehce nahořklého dřeva. Po čase kompotované hrušky a třešňová peckovitost. S vodou hodně zesládne, čímž se přiblíží 12 yo.
Chuť: Hladká, olejnatá, výrazná. Nejdřív hodně obilí, slámy, karamelu a přezrálých hrušek, ale pak se objeví v nosu avizovaný nahořklý sud, to je škoda. S vodou se chuť jen zjemní (máslo), kromě toho že zesládne (vanilka), ale zůstává stejně neharmonicky nahořklá.
Dozvuk: Hodně dřevitý, docela vysušující, relativně krátký. Hořkost pokračuje, zbytek mě už ani nezajímá.
Shrnutí: 12 yo byla taková nevinná, ale vyloženě nic mi na ní nevadilo. Tento batch (kdybych tak věděl, který...) je už ale pro mě moc nahořklý.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.