ZPĚT

Recenze:

Láhev: Longrow 11 yo Red Cabernet Franc
Autor: Nethar
WB
Aroma: Rašelina, hodně rašeliny, intenzivní, tmavé lesní ovoce - tohle je správně vytuněná rašelina.
Chuť: Ostrý a nasládlý.
Dozvuk: Dozvuk jsem čekal takový vínovo ovocně čerstvý a svěží, určitě tam to ovoce je, ale je hlavně docela sladký i vanilkový.
Shrnutí: Jak má Longrow ve zvyku (pochází z dobré rodiny), v provedení Red je obzvlášť neodolatelný.

Autor: hawks86
WB
Aroma: Překrásná vůně čerstvého červeného ovoce smíchané s kouřem, vínové tóny

Nikdy jsem k whisce nečichal tak dlouho, jako u téhle
Chuť: Plná,sladká, lehce dřevitá, kouř se směsí vína a koření
Dozvuk: Dlouhý, první ovoce a pak koření
Shrnutí: Moje premiéra v rámci série Red a mohu říct, že jsem nadmíru spokojen, vynikající whisky, zvláště ten finiš musím vyzdvihnout.

Radši jsem vzal 2 láhve, než bude nedostupná nebo stát 2x tolik :) .

Autor: josé
WB
Aroma: sušší dřevo, plastovost, umakart. vanilkové šodó, foukanec, sladkost, lehká kouřovost, pucvol, kapka citronu. (b.2/3)
Chuť: zprvu mírně sušší popelová kouřovost. při dalších napitích už méně. pak převládne sladká ovocnost - karamelizovaná jablka, přezrálé hrozno, sušené švestky, med. hřejivá, pikantní. (b.3/4)
Dozvuk: sladký. sušené hrušky, med, karamel. výrazně čokoláda líznutá suchým kouřem. foukanec. (b.2/2)
Shrnutí: sladká lehce kouřová whisky. dobrá, pitelná, pikantnější. fajn. jen díky vůni o fous zaostává za souběžně naslepo porovnávaným 13 yo Red Malbec. (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: nádherná vůně - sladkost, sladké růžové víno, vanilka, nakyslost, náznak kouře, meruňky, maliny, rybíz
Chuť: sladká, maliny, vanilková zmrzlina, koření, lehká slanost, mléčná čokoláda, rybíz
Dozvuk: dlouhý, sladký, červené ovoce, maliny, vanilka, lehký kouř, dubové koření, pepř
Shrnutí: Pro mě zatím nejlepší ze všeho, co jsem stihnul ze série Red ochutnat, navíc jedna z nejlepších whisky, kterou jsem kdy pil. Krásně vyvážená, finiš po víně je krásně protkán do původního destilátu. Chtěl bych láhev a ne jednu

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.