ZPĚT

Recenze:

Láhev: Renegade Jamaica Monymusk 5 yo Tempranillo Finish
Autor: Nethar
Aroma: nepříliš sladký, exoticky kořeněný, čerstvě dřevěný; po prvním kole jsem byl vcelku spokojený, po prvním dozvuku jsem už ale silněji cítil onen negativní tón, který mi zprvu imponoval, silněji i v aroma a od vysokých bodů jsem rychle upustil - nové linoleum, to by mohlo být ono
Chuť: není sladký, není ani hořký, přemýšlím, jestli vůbec nějaký je, když mě začne pálit do jazyku - pepř, chilli, ale je to příjemné a zvláštní; bylinkový, čajový
Dozvuk: v dozvuku rozpoznávám umělohmotnost nebo takovou divnou gumovost, která je asi tou největší výtkou, kterou k rumu mám, bohužel výraznou, tohle mi po polknutí skutečně křiví obličej
Shrnutí: tentokrát jsem velmi překvapil sám sebe, jak mě aroma na první přičichnutí uchvátilo, po prvním polknutí jsem už tak veselý nebyl a onen nepříjemný tón si chtě-nechtě uvědomil i ve vůni samotné. Nechal jsem zbytek vzorku být a zkusil to další den, bohužel se stejným výsledkem, tohle už pít jindy nechci. Jak teď očichávám prázdnou sklenku, snoubí se v ní nádherná vůně jitrocelového sirupu s tím průmyslovým smradem, těžko říct, jestli to někomu může vonět, možné je vše

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.