ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glenfiddich Experimental Series 21 yo Winter Storm Batch 2
Autor: josé
WB
Aroma: jemné, nasládlé. nejdominantnější je AO dřevo, vanilka. asi i tóny tmavšího dřeva. bílá čokoláda. ovocnost - meruňky, jablka, hrozno. kapka vínové kyselosti. kytičkovost. hezké, ale chtělo by to přidat na volume. málo intenzívní. víc bodů proto nedám. (b.2/3)
Chuť: jemné neagresivní dřevo, starší sudy, opálenost, pecky. sladová. výrazně čokoláda. sušené sladší ovoce, hrozinky a jistá koňakovost. vanilka. nejlepší je si ji nechat dlouho v puse - se slinami je sametově krémová. moc příjemné. (b.3/4)
Dozvuk: hebký, výrazně čokoládový, nugát. nasládlý s lehkou ovocností blům a hrozinek. kořeněně hřeje. (b.1+/2)
Shrnutí: dobrá a hlavně jemná whisky. chce to jí věnovat více času. lehce pitelná, uhlazená a při letmém pohledu až vlastně nevýrazná. s vědomím její ceny jsem s ní nespěchal. za ochutnání jsem rád, byl jsem hodně zvědavý, ale cenu této limitky na takové to lepší pití prostě neakceptuju. zkuste, uvidíte. a proč je dobarvovaná? (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: vůně mi připomíná klasickou 18, hrušky, jablečné slupky, skořice, med, pak se objevuje i něco, co v 18 nebylo, sladké víno, teplé jablka, sladká jemná ovocnost, jemné koření
Chuť: jemná, sladká, jablka, med, med, pokračuje jemná ovocnost, tropické ovoce, jemná dřevitost, se slinami krémovatí
Dozvuk: sladký, sušší, jemně kořeněný, sladké víno s kyselinkou, jablka, skořice, med, bílé víno
Shrnutí: Jako špatné to není, ovšem za ty peníze to taky nestojí. Připomíná mi to docela 18 a ta je úplně v jiné cenové hladině, což pro tuto whisky nevyznívá dobře

Autor: nidan
WB
Aroma: kysele nahořklá, zelená jabka, lihovost, koření, po delší době sladce medová
Chuť: kyselá, trpčí, koření
Dozvuk: střední, sušší, koření a kyselé ovoce
Shrnutí: průměrná věc, absolutně neodpovídá cenové relaci

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.