ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glen Scotia 18 yo Classic Campbeltown Malt
Autor: Hunter
WB
Aroma: Silná, sladová, medově kořenitá, s krémovou mléčnou čokoládou a těžší ovocitostí.
Chuť: Vyzrálá, velmi pikantně kořenitá. Slad, silná ovocnost, sladší koření a med.
Shrnutí: Pochutnal jsem si, tahle Glen Scotia mi hodně sedla a asi i díky dozrávání v oloroso sherry sudu zanechala výrazně lepší dojem, než kdysi ochutnaná klasická 18 yo ze série se skotem. Panák číslo 2 na Whisky Festivalu v Radebeulu 2019.
Body: 89

Autor: hawks86
WB
Aroma: větrové bonbóny, travnatost, sladkost
Chuť: dřevitá, suchost, zase travnatost,kůže
Dozvuk: Dřevo, olejnatost
Shrnutí: Whiska mě nezaujala a nesedla mi vyloženě, se vzorkem jsem se trápil .

Autor: josé
WB
Aroma: nasládlé, medové. špetka vanilky, sušená jablka, perník, dřevo. těsto. zvláštní nasmrádlost po odvětrání mizí - to by klidně mohla být lehká rašelina. (b.2/3)
Chuť: sušše dřevitá, nahořklost ještě únosná. pikantní, koření, chilli, muskatnuss, sirky, ořechy, práškové kakao. (b.3/4)
Dozvuk: odeznívá koření, ořechy. vanilka, sládne.sušený ananas, meruňky a banán. ledové kaštany, káva, koňak. (b.2/2)
Shrnutí: povedená a chutná whisky. určitě mix AO a sherry sudů. pikantní, na 46% hodně. oslovila, pobavila. 69€ za osmnáctku OK. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.