ZPĚT

Recenze:

Láhev: Six Saints
Autor: Hunter
Aroma: Zajímavý mix vůní. Směs lehčího svěžího koření, trochu agricole šmrnc, bonbónová ulepená nasládlost, květový med, skořice, trochu i hřebíček, kandované tropické ovoce, dotek dřeva a muškátový oříšek.
Chuť: Chuťově spíše do sucha, nasládlosti je tu opravdu poskrovnu (tak 15% maximálně). Kořenitě pikantní. V dochuti kořenitá suchost a čerstvé dubové dřevo.
Shrnutí: Ochutnán vzorek na dalším degustačním večeru u josého. Vůně je OK, chutí mě tento rum z Grenady moc neoslovil a k lepšímu výsledku by mu nepomohli ani všichni svatí.
Body: 84

Láhev: Six Saints
Autor: josé
Aroma: nasládlé. výrazně kokos, vanilka. dřevo, mandle, sušené ovoce - ananas. plastovost - to mi trochu vadí. celkově zajímavé, ale moc mi nesedí. jen (b.1+/3)
Chuť: sladkost 1/3. sušší, lehčí, hřejivá, šťavnatě ovocná, mix z mládí - broskvový tang s tuzemákem. kořeněné dřevo, hřebíček, ostružiny, zázvor. (b.2+/4)
Dozvuk: sladší. tropické ovoce, broskve, ananas, mandarinka, papája, maliny. překvapí dřevo a lehounká plastovost. (b.1+/2)
Shrnutí: sušší a hodně ovocný rum. je to dochucované? dobré a nenáročné párty pití. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.