ZPĚTRecenze:

Láhev: Toucan No. 4
Autor: Hunter
Aroma: Klasická vůně agricole stylu, tedy míza, ale je zde celkem vyzrálá, s dotekem medu, dokonce až kakaa a Bari mandlí.
Chuť: Dost suchý na jazyku, je tu jen náznak nasládlosti. Míza, míza a zase míza. Tohle je naprosto ukázkový agricole rum v nejryzejší podobě. Kůra listnáčů, oloupaný zelený klacek.
Shrnutí: Ochutnán vzorek na dalším degustačním večeru u josého. Naprosto typický rum svého stylu, pokud chce někdo zjistit, co jsou to zemědělské rumy, ať ochutná Tukana číslo 4.
Body: 84

Láhev: Toucan No. 4
Autor: Kobalt
Aroma: Sladce zatuchlá, sladce technická, červené víno, kakao, ostrá zemitost.
Chuť: Hutnější, silně nasládlá, mandarinky, mandarinkový kompot, sladká čokoláda, sladké víno.
Dozvuk: Mandarinkový kompot i s plechovkou, čokoládová zemitost.
Shrnutí: Zajímavý a příjemný rum.

Láhev: Toucan No. 4
Autor: josé
Aroma: zprvu hutná třtina a míza postupně mizí. dřevo, karamel, zelenost, pepř. staré obvazy. mohlo by být vraznější. (b.2/3)
Chuť: sladkost 0/3. karamel, dřevo, míza a pak výrazná pepřová pálivost. tmavá čokoláda, karamel. suchá. mírná plastovost a nahořklost. (b.2/4)
Dozvuk: hřejivý. dřevo, míza a pak sládne. karamel, gumoví medvídci, čokoláda. větrový. i obvyklá zemitost se objeví. (b.1+/2)
Shrnutí: klasický agricole. není špatný. (b.0/1)

Láhev: Toucan No. 4
Autor: tornado
Aroma: Lehčí, příjemné. Světlejší ovocné tóny (pomeranč, mandarinka), špetka vanilky, jemný nádech dezertního vína, kakao. Zblízka dominují ovocné tóny a víno. Po odstání se zvýrazní kakao.
Chuť: Lehká, příjemně hutná, ale zároveň není moc výrazná. Zelená míza, kakao, na spodní okraji jazyka tmavá čokoláda, rozinky a lehký závoj olejové syntetičnosti.
Dozvuk: Kratší, bez znatelných změn odeznívá chuť.
Shrnutí: Docela příjemný kousek.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.