ZPĚT



Recenze:

Láhev: Glenglassaugh Peated Port Wood Finish
Autor: josé
WB
Aroma: sladká ovovcnost (červená jablka, rybíz) v kombinaci s lehkou rašelinou, vanilka, kovovost, javorový sirup, skořice. (b.2/3)
Chuť: sladká. čokoláda, kouř a sladké sherry, asi PX. rybíz, ostružiny, pikantní, těsto, linecký koláč. (b.3/4)
Dozvuk: sladký. slad a čokoláda přelitá sladkou ovocností. kouřový, spálený. (b.1+/2)
Shrnutí: podle barvy spíše než PX asi portské. sladká whisky a nepřehulenou kouřovostí. dobrá. ze slepého trojtestu kouřových Glenglassaugh vyšly tomto pořadí: 1. Peated Port, 2. Octaves Peated, 3. Torfa. (b.0/1)

Láhev: Glenglassaugh Peated Port Wood Finish
Autor: joy
WB
Aroma: sladké, třešně, náznak citrusů, koření, sušené ovoce, med, náznak svěžesti
Chuť: náznak příjemného kouře, sladkost, třešně, jahody, koření, pepř
Dozvuk: kořenitý, sladký, dřevitý s náznakem kouře, sušené ovoce, hořká čokoláda a lehká hořkost na konci
Shrnutí: Tohle mi připadlo o něco povedenější než obdoba u Glendronachu - Peated Port Wood. Dle mého zde ten mladší věk není tak patrný

Láhev: Glenglassaugh Peated Port Wood Finish
Autor: lalos
WB
Aroma: Sladký kouř, trošku zatuchlý sýr. Mentol, ostružiny, připálená borůvková marmeláda.
Chuť: Slaďounká, cukrovo-medová. Lehce pepřová. Opět marmeláda z lesního ovoce. Krásný sladký kouř z tvrdého dřeva.
Dozvuk: Dlouhý, sladce chilli pikantní. Trošku nakyslý kouř, spálený textil.
Shrnutí: Tohle mi chutná moc. Sladká rašelina mi čím dál tím víc sedí. Chutná mi více než základní kouřová Torfa.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.