ZPĚT

Recenze:

Láhev: Rum & Cane French Overseas XO Rum
Autor: Hunter
Aroma: Očekával jsem agricole mízu a místo ní mě překvapila příjemná nasládlost, tropické ovoce přelité květovým medem, lehce se ozývá i náplň československých rumových pralinek.
Chuť: V chuti převážně suchý, ale ne nějak přehnaně vysušující. Náznak mízy tu je, čerstvé dubové dřevo, kandované tropické ovoce, v dochuti pak lehká kořenitost.
Shrnutí: Ochutnán vzorek od josého (díky!), který měl celou lahev.
Body: 84

Láhev: Rum & Cane French Overseas XO Rum
Autor: josé
Aroma: kultivovaný agricole základ. příjemný. míza, pomerančová kůra, kakao, perníčky, starý nábytek, opálenost, švestky, vařená zelenina. (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. rozteklá mléčná čokoláda, karamel. zelenost, míza, dřevo. pomeranče, skořice, jablečný kompot. větrovost. (b.3/4)
Dozvuk: odeznívá chuť. výrazně čokoláda a švestky. meruňkový kompot. dřevo. větrový, hřejivý. bebe sušenky, seno. (b.1/2)
Shrnutí: klasický agricole vliv je asi nejvíce patrný ve vůni. jinak je hodně čokoládový s kořením. bez barvení, bez doslazování. měl jsem flašku napůl s kamarádem na víkendovou brigádu na chatě za krásných 860. já jsem si velmi pochutnal. neváhal bych ho komukoliv doporučit. (b.0+/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.