ZPĚT



Recenze:

Láhev: Wild Turkey Kentucky Legend
Autor: J.K.Ch
Aroma: Silně vanilkové aroma, intenzivní vůně v celém objemu, alkohol trošku kousavý ale u tolika procent se nedivím. Rumová kořeněnost a příjemné vůně dřeva.
Chuť: Procenta se nezapřou. Štiplavá, perlivá, dřevitá, plná koření a vanilky, velmi intenzivní. Trochu Netharem zmíněné koňakovitosti tam také cítím.
Dozvuk: Trochu dřevitý, trochu kožený, trochu sladký a trochu kořeněný ale dlouhý a pichlavý.
Shrnutí: Zážitek to je určitě intenzivní a skrz na skrz pozitivní. Skvělý bourbon. Pár kapek vody ho trochu rozjasní.

Láhev: Wild Turkey Kentucky Legend
Autor: Nethar
WB
Aroma: Rumová vanilková sladkost, ten prvotní příděl pudinku politého amarettem je skvělý, ale jako by to nemělo dlouhého trvání, musí se s tím furt kvedlat, ale pak přidává i trochu nepříjemné dřevitosti.
Chuť: Sudová, koňaková, hodně ostrá.
Dozvuk: Přepřově brandyová.
Shrnutí: Při první ochutnávce mě hodně potěšil, při druhé se posunul do nějaké té klasické kategorie nadstandardních sudových bourbonů. Hlavně mi moc dobře voní.

Láhev: Wild Turkey Kentucky Legend
Autor: lalos
WB
Aroma: Už ve vůni ostrá, štípavá. Krásně vystupují květinky, med, marcipán. Intenzivní silná vanilka.
Chuť: Sladká a ostrá, jakoby garážová – olej a rez. Síla je hodně znát. Trochu trpká – černé jeřabiny.
Dozvuk: Sladký a dlouhý. Přezrálé ovoce, rozinky. Nahnilá jablka.
Shrnutí: Parádní, sladký a silný bourbon. Rozhodně výrazný. Jeden z nejlepších, co jsem kdy vyzkoušel. Rád jsem jej zkusil, asi naposled v životě. Fňuk.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.