ZPĚT

Recenze:

Láhev: Johnnie Walker White Walker
Autor: Nethar
WB
Aroma: Zpočátku navoněné, nasládlé, pak přijde náhle nic.
Chuť: V chlazené verzi chlazené nic.
Dozvuk: Hodně vanilky, jablka, ovoce.
Shrnutí: Prezentace je moc pěkná, měli to tam hezké, když otevřeli okno, tak mi přišlo i že Winter is coming. Whisky jsem si dal chlazenou, když bylo všude tolik ledu, tak mi to přišlo vhodné, pak je nijaká, což je podle reakcí evidentně lepší, než když zteplá :-) Ale když na lahvi píšou "best served cold", tak je poslouchejte! ;)

Autor: josé
WB
Aroma: zvláštní. nic moc příjemného. dřevo, zatuchlost obilí. kovovost. (b.0+/3)
Chuť: sladká, pikantnější. karamel, máslové sušenky, grepová kůra, plastovost. řídké, chlastovité. máta. (b.1/4)
Dozvuk: lihovější, hřejivý, větrový, obilný. sladký po karamelu a mléčné čokoládě. papája. do hořkého dřeva, možná i kouřovost. (b.0+/2)
Shrnutí: zvědavost mi nedala. z nabízených variant jsem vybral nechlazenou verzi v pokojové teplotě. slabota, blendové, obyčejné. nebrat. nechal jsem se nachytat, naštěstí jen na vzorek. (b.0/1)

Autor: lalos
WB
Aroma: Nasládlá, kořenitější. Ovoce, marcipán. Po zahřátí vystupuje nepříjemná lihovost.
Chuť: Sladká grain whisky, dřevitá, chininově nahořklá, máslový krém s rumem
Dozvuk: Krátký, nahořklý, dřevitý. Slabý, blendovitý.
Shrnutí: První panák festivalu. Dobrý na zawhiskování, jinak docela průser. V Diageu myslím moc dobře ví, proč by se měla podávat namražená. Tam se lecos utlumí. Jak ale whisky teplá, tak to fakt není dobrý.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.