ZPĚT

Recenze:

Láhev: British Navy Pusser's Rum Spiced
Autor: Hunter
Aroma: Becherovkové koření, bylinky (rovnou jsme s josém, který měl doma náhodou lahev otevřenou, vyzkoušeli, jestli je podoba s Becherovkou skutečná, nebo se nám to jen zdá, a opravdu je to tak, jen u tohoto rumu je ona vůně jemnější). Dále skořice, hřebíček.
Chuť: Pikantní, štiplavá, výrazně kořenitá chuť a to hned v začátku, dokonce peprná a až do chilli. Dochuť je ve stylu Becherovky, ale s výraznou peprností.
Shrnutí: Ochutnáno s josém při další ochutnávce Hořicko-českolipské rumové mafie. Chuťově neobvyklý, originální, nesladký a štiplavý spiced rum, který babičkám nekupujte. Zajímavá rumová alternativa k Becherovce.
Body: 83

Láhev: British Navy Pusser's Rum Spiced
Autor: josé
Aroma: koření, hodně podobné Becherovce. hlavně skořice. badyán, nasládlost, vanilka, mandle. též něco, co mi v tom poněkud vadí - nějaké plastové tóny. mokrá kůže. ve výsledku se mi moc nelíbí. prázdná sklenka už voní líp.(b.1/3)
Chuť: sladkost 1/3. hodně perníkového koření a opět hlavně skořice. řidší, medová, trochu nahořklá, lékořicová, větrová. opět lehká plastovost. (b.2/4)
Dozvuk: hřejivé koření, Becherovka, opálené dřevo. (b.1/2)
Shrnutí: ve vůni mi něco nesedí. v chuti oceňuji, že to není přeslazený likér. spíše sušší. hodně koření, ve stylu Becherovky. tu bych si ostatně za celou flašku koupil radši. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.