ZPĚT

Recenze:

Láhev: Saison Rum
Autor: Hunter
Aroma: Hřejivě kořenitý rum, s broušenou kůží, dotekem kakaa a koňaku. Poměrně robustní aroma, které mi svým stylem připomnělo Barbados styl už v okamžiku, kdy jsem o původu rumu věděl jen, že dozrává ve Francii.
Chuť: V ústech zaštípe. Kakao, kůže, exotické dřevo, pikantní kořenitost, která šimrá na jazyku. Dochuť rozinkovo čokoládová.
Shrnutí: Ochutnáno s josém při další ochutnávce Hořicko-českolipské rumové mafie. Solidní kousek.
Body: 85

Láhev: Saison Rum
Autor: josé
Aroma: to se mi líbí. výrazné dřevo. lehká větrovost, nasládlost. pečené jablko, karamel. objevuje se kokos, hrozinky. (b.2/3)
Chuť: sladkost 0/3. sušší dřevitost, pálivé dubové koření. sládne k pečenému ovoci a hrozinkám. (b.2+/4)
Dozvuk: sladký. odeznívá ovocnost z chuti. připomínka dřeva, karamel. větrový, čokoláda. (b.1/2)
Shrnutí: sušší, výrazněji dřevitý rum. kořeněný. zaujal. i cena je přívětivá. pokud někde narazím na starší Reservu, nenechám si ujít. (b.0+/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.