ZPĚT

Recenze:

Láhev: Doorly's 12 yo
Autor: Hunter
Aroma: Opět ten kokosový styl. Oproti předchozímu Relicariu je vůně méně sladká. Kůže, exotické dřevo, propolis, strouhaný kokos, cedr, hřebíček. Voní intenzivně.
Chuť: V chuti hodně suchý, až svíravě vysychající, hodně dřeva, silná hořká čokoláda, dubové taniny. V dochuti trochu větrový.
Shrnutí: Můj příspěvek do další degustace s josém. Ochutnal jsem již několikrát, mám doma lahev. Kdo hledá méně sladkosti, je na dobré adrese.
Body: 86

Autor: Nethar
Aroma: Rum. Bylinkový rum, kůže, tráva, hřebíček a další koření, není to nijak vtíravě sladké.
Chuť: Kořenitě peprné, ale ne alkoholem.
Dozvuk: Sušší rum, dřevíčko.
Shrnutí: Rum :-) Není to lepidlo, ale ani nějaký ten smraďoch, takže za mě rumová spokojenost. Díky Hunterovi za vzorek.

Autor: josé
Aroma: kokos, více ovoce a nasládlosti, pečený banán, vanilka. kyselejší kapka citrusů, koláč a mořený nábytek. po odvětrání méně kokosu, více dřeva. sušené třešně, čokoláda. (b.2+/3)
Chuť: sladkost 0/3. suchý, hodně pikantní. šťavnatý do citrusů, práškové kakao, výrazněji dřevo, lehce do hořka. tmavá, temná. (b.2+/4)
Dozvuk: sládne. výrazně tmavá čokoláda. pikantně hřejivý. dřevo a peckovost. (b.1+/2)
Shrnutí: hodně zaujal. když bude šance, ještě se mu někdy podívám na zoubek. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.