ZPĚT

Recenze:

Láhev: Daftmill 11 yo 2006
Autor: Nethar
WB
Aroma: Sladký, voňavý, resp. navoněný, jemný, vanilka, ovoce, buchtičky, leštěnka. To navonění musím zdůraznit, není to úplně můj styl.
Chuť: Ale v chuti je příjemná a pitelná.
Dozvuk: Smetanové karamelky, taková sladce navoněná, dobrá. Perníček, koření, cukřík.
Shrnutí: Je to docela aromatické, až jako parfémové, prostě velmi květinové a vanilkové. Ale tak zdá se mi to zatím na Lowlands zajímavý počin. Jen se asi taky spletli s cenovkou (vždyť já vím, že to jsou první releasy).

Autor: josé
WB
Aroma: výrazné. starší AO dřevo, slad, skořice, vanilka, banán, Golden, sladkost broskví. trochu lakované, citronová kůra, lehká travnatost a minerálnost. (b.2+/3)
Chuť: sladší, sladová. dřevo, dubové hřejivé koření, lihově řidší. vanilka a bitter nahořklost, grepová kůra, listí. se slinami krémovatí. (b.2+/4)
Dozvuk: odeznívá chuť. dlouhé pikantní koření, dřevo. hořká čokoláda. sládne k banánu, vanilce. melounová semínka. trochu větrový a zemitý. (b.1+/2)
Shrnutí: výrazná a bohatá whisky. zajímavý styl. jistě AO sudy, ale přijdou mi starší. zemito-zelené tóny. kořenitá. hezky voní a zrovna mi sedla. pochutnal jsem si. díky nidanovi za sehnání vzorku. (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: ze začátku uzavřené, náznak acetonu, po vydýchání se objevuje citrónová kůra, seno, koření, po nakápnutí minerálnost, květiny, ananas
Chuť: nasládlá, sladová, citrónová kůra, hořkost, ovoce, meloun, kyselost
Dozvuk: nahořklý, citrónová kůra, slad, máta?, dřevitost, kyselost, nasládlost, nahořklý slad, náznak vanilky
Shrnutí: Na začátku mi to moc nevonělo (aceton), po vydýchání a nakápnutí se to zlepšilo. Zvláštní whisky, nevím, zda jsem něco podobného někdy pil. Asi bych se s ní ale posléze sžil

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.