ZPĚT

Recenze:

Láhev: Aberfeldy 1989 GM Connoisseurs Choice
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Vůně nasládle kořenitá, mleté lískové ořechy, slad. Vše se nese spíše v lehčím stylu s vystupujícím alkoholem.Dále med a müsli s vanilkou.
Chuť: Na jazyku zprvu působí velmi jemně, ovšem po několika sekundách nastupuje výrazná ostrost (která se mi líbí), působí dostatečně plně, a tipoval bych ji i na víc než jen 43% alkoholu. Vyzrálé ovoce,sladovost, dubové dřevo. V chuti se mi hodně líbí, a návdavkem přidává slušný, středně dlouhý dozvuk.
Body: 83

Láhev: Aberfeldy 1989 GM Connoisseurs Choice
Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: plná ovocná vůně, citrusy, lehký luční med, podle mě vzorová highland whisky
Chuť: zprvu sladce medová, pak nabírá na kořenitých obrátkách, nehořkne, nenudí
Dozvuk: sladkost, med, dřevo, trochu trochu hořkne po opakovaném napití, ale dá se to vydržet, vzhledem k dlouhému a silnému dozvuku odpouštím
Shrnutí: milá whisky z vysočiny, mezi čtyřmi vzorky od Jerryho (díky!) byl tohle můj černý kůň a řekl bych že nezklamal, uhlazené pití, které snad ani odborníky neurazí. Nechce se mi dopodrobna pátrat po ceně, aby mě nerozčílila, ale jestli není předražená, tak vcelku pohodové pití

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.