ZPĚT

Recenze:

Láhev: Oban Bay Reserve Game of Thrones
Autor: Nethar
WB
Aroma: Přímé srovnání s 14 yo a DE. Voňavý, směs vanilky, tmavého lesního ovoce a kakaa. Zajímavější než klasická 14, DE je ale zase naopak uhlazenější.
Chuť: Hladká, kakaově smetanová, trochu olejová.
Dozvuk: Nasládlý, ale i s dostatkem alkoholové štiplavosti, nikoliv chlastovitosti. Kávový až kakaový až čokoládový, trošku rumu, zase tmavé lesní ovoce.
Shrnutí: Také jsem si pochutnal. Asi to je tím, že jsem od Game of Thrones whisek čekal fakt málo, proto musím říct, že jsem s nimi spokojený. Distillers Edition Oban mi chutná více než základní 14 yo, tenhle GoT jsem zařadil někde doprostřed mezi ně. Druhou půlku vzorku jsem si pak vychutnal samostatně bez věčného přehazování mezi skleničkami a pochutnal jsem si ještě víc. Takový až koženě kakaový. Za mě jo.

Láhev: Oban Bay Reserve Game of Thrones
Autor: nidan
WB
Aroma: sladká, ovocná, jablka, koření hřebíček, celkově trochu zavřená
Chuť: sladká, ovocná, jemná, koření a mentol
Dozvuk: střední, silně kořenitý, jde do hořkého kakaa a pak se přidává mentol (after eight)
Shrnutí: splnila očekávání, celkem dobrá vyvážená whisky, vzorek rád, někde třeba panák jo, ale celá láhev ne...

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.