ZPĚT

Recenze:

Láhev: Clynelish Reserve Game of Thrones
Autor: Nethar
WB
Aroma: Voňavá, hladivá, vanilková, až navoněná, sladká, troufám si říci vosková, broskve, jahodová čokoláda.
Chuť: Mírné dřevo, navoněnost, peprnost.
Dozvuk: Dlouhý, olejnatý jazyk, pepřový krk, trochu trpký.
Shrnutí: Asi za to může i vyšší obsah alkoholu, ale Clynelish v provedení GoT mi chutnal a slepá přechutnávka to potvrdila.

Autor: josé
WB
Aroma: sladší, ovocné. jablka, meruňky, suché dřevo. lihově kouše. starý papír, křenová zemitost - to je divné (že by oxidace?). záblesky vanilky. (b.1/3)
Chuť: svíravě dřevitá, nahořklá, ostrá, chlastovitá. staré ořechy, máta, zázvor. nelíbí se mi. (b.1+/4)
Dozvuk: nasládlá, vanilka, dřevo, karamel. to už je celkem dobrý. hořkost ustoupí. (b.1/2)
Shrnutí: (b.0/1)

Autor: nidan
WB
Aroma: sladce nahořklé, dřevité, koření a.o. vůně je spíše zavření (vyšší %?)
Chuť: sladce ovíněná, medová, jemné exotické koření, opečený toast s máslem, ta chuť mne baví
Dozvuk: střední, hořkosladká, kořenitá (skořice), pak dokončení sladkost přezrálého žlutého ovoce
Shrnutí: celkem zajímavá chuť, chtělo by to více propátrat, aaa tolik žádaná Clynelish, no rozhodně patří k tomu nej z GoT, mohu doporučit minimálně na ochutnání

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.