ZPĚT



Recenze:

Láhev: Tomintoul Old Ballantruan 10 yo
Autor: J.K.Ch
WB
Aroma: Mediciální, teplá nasládlá a uhlazená rašelina. Citrusy vanilka karamelový krém, máslové sušenky. Velmi příjemná kouřová vůně.
Chuť: Hebká sladká a korespondující s vůní. Alkohol je výrazný až perlivý ale rozhodně ne chlastovitý.
Dozvuk: Kratší a práznější ale v rámci chuťového profilu vez výtek a hořkosti. Meruňky doutnající zbytky dřeva a rašelina.
Shrnutí: Slušný kousek, který bych si klidně koupil. Proti NAS sestřičce je to vyzrálejší, ale na druhou stranu uhlazenější kousek. Mě sedí mnohem víc.

Láhev: Tomintoul Old Ballantruan 10 yo
Autor: josé
WB
Aroma: dřevo, ořechy, lehce nasládlé po vanilce a AO, zelené a zemité tóny. bohužel utlumené a málo výrazné. (b.1+/3)
Chuť: hodně ořechová, dřevitá. hořkost už ruší. zvláštní kouř, koření, kapka citronu. práškové kakao. plná a výrazná. (b.3/4)
Dozvuk: sladový, sladší. dřevo, vanilka, ořechy v čokoládě a karamelu. hlína, špetka kouře. hřejivý, pepřový. (b.1+/2)
Shrnutí: dobrá whisky. škoda utlumené vůně. ořechová, sladová, kouřová. uhlazená, starší. 49%? vzorek z masterclass WF2019. ve slepém porovnání s 15 yo tato zaostává. (b.0/1)

Láhev: Tomintoul Old Ballantruan 10 yo
Autor: josé
WB
Aroma: nasládlé - vanilka, koláč, šťavnaté, ovocné (jablko, grep), dřevo, výrazně kůže. prach, štěrk a asi kouř, uhlíky. (b.2+/3)
Chuť: tak ano, kouřovost je v chuti jasná, dehtová. dost dřeva a bohužel nahořklost (dřevo, grep). jehličkuje, ostružiny, rybíz, karamel, hlína. (b.2+/4)
Dozvuk: čokoládový s lehkou kouřovostí. vanilkově nasládlý, hřejivý. karamel, sůl, hlína, žluklé arašídy. (b.1/2)
Shrnutí: zajímavá, mírnější kouřovka s výraznější hliněností. hořkost jí to kazí. (b.0/1)

Láhev: Tomintoul Old Ballantruan 10 yo
Autor: lalos
WB
Aroma: Sladová, ostrá. Tráva a alkohol. Nemocniční tóny a citrusy. Moc mi nesedí.
Chuť: Odpovídá vůni. Ostrá, sladová. Ardbegovský asfalt.
Dozvuk: Pikantní až sprostý. Středně dlouhý, citrusový.
Shrnutí: Kombinace mladé kouřové whisky a vysoké voltáže mi moc nesedí. Je taková sprostá, rozlítaná ode zdi ke zdi. Moc mi nezachutnala.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.