ZPĚT

Recenze:

Láhev: El Pasador de Oro Gran Reserva
Autor: Hunter
Aroma: Včelí plástve, propolis, kůže, hřebíček. Tohle je podle mě naprostá rumová klasika, takhle si představuju prototyp kvalitního rumu, voní vyzrále a zároveň typicky rumově.
Chuť: Dřevo, kakao, lesní med, tmavá čokoláda, smažený banán, nasládlost ruku v ruce s mírnou nahořklostí, kterou nevyhledávám, ale tady mě celkový výsledek a mix chutí baví.
Shrnutí: Ochutnáno na další naší akci s josém, kdy jsme srovnávali 8 různých rumů, a tento skončil na 1. místě (Hunter 2, josé 1). Lepší už pro mě byl jen bratříček tohoto rumu v sudové síle 52%.
Body: 88

Autor: Kobalt
Aroma: Hutná, sladká, suchost, aromatické, alkoholový závan, karamel.
Chuť: Sladká, hutná, brandy, hořká čokoláda, hodně výrazná, hodně sladká.
Dozvuk: Hořká čokoláda, kakao, stopy ovoce, sladký.
Shrnutí: Velmi dobrý rum, výraznější a méně ovocný než XO, hrubší než XO.

Autor: josé
Aroma: hutné, koženě rumové. vanilka, kokos, sladší. starý nábytek, příjemné. kapka ovocnosti, kandovaná pomerančová kůra. líbí. (b.2+/3)
Chuť: sladkost 2/3. sladký, medový. perník, tropická ovocnost, kapka kyselejšího. kůže, hrozinky, opálené dřevo. (b.3+/4)
Dozvuk: odeznívá chuť, žádné překvapení se nekoná. dlouhý, příjemný, nasládlý. (b.1/2)
Shrnutí: dřevitě kořenitý, kožený rum s přezrálým ovocem. potěšil a mně se líbil víc než verze 52. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.