ZPĚT

Recenze:

Láhev: Geargail 11 yo WT
Autor: Hunter
WB
Aroma: Výrazné sherry, dle stylu bych hádal oloroso. Kořenitější sherry styl, jehličnatý les, velmi těžká ovocitost, máta.
Chuť: Hutná, silná, těžká, povedená chuť. Mléčná čokoláda, belgické pralinky, s jemným šmrncem lesní větrovosti. Na svou sílu velmi dobře pitelná bez ředění.
Shrnutí: Panák číslo 6 na Whisky Festivalu v Radebeulu 2019. Loni mě dvě jiná plnění od WT zaujala, tak jsem se rozhodl prozkoumat další kousky, tento přímo na festivalu, další mám doma vzorek, čekající na svou chvíli. Opět kvalita, ale poměrně drahá (85 €).
Body: 88

Láhev: Geargail 11 yo WT
Autor: josé
WB
Aroma: výrazná koňakovost, suché sherry, hrozinky. karamel, dřevo, skořice, vanilka, pečené jablko, slad, vlašské ořechy, mandle, výrazněji máslo. (b.2+/3)
Chuť: dřevo. pikantnost - rozhodně víc %. sherry, čokoláda, nugát, nahořklé ořechy. sladová sladkost.

s vodou o dost lepší, není tak ostrá. čťavnatá, ovocnější, citrusy, lehká kovovost. (b.3/4)
Dozvuk: krémový. čokoláda, rumové perníčky, větrový, ovocný, opálené dřevo, sladký. (b.2/2)
Shrnutí: výrazná whisky. sedla mi do noty. dosti ořechově dřevitá, s hořkostí naštěstí ještě dobrý. poznamenaná sherry. i neředěná pitelná. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.