ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glencoe 8 yo
Autor: Nethar
WB
Aroma: Sherry whisky? Ale bourbon vanilka tam je taky. Ovoce, výrazné aroma, rum, koření, leštěnka na nábytek. Hezky to voní.
Chuť: Sudovka, je to ostré. Čokoládové.
Dozvuk: Kaštany čokoláda, grog s hřebíčkem, ačkoliv tam je znát síla alkoholu, doznívá příjemně sladce.
Shrnutí: Moc dobrá. Po odtajnění jsem byl nejdřív překvapen, že je to blend, pak méně překvapen, že je to blended malt, nakonec jsem prostě jenom příjemně překvapen :) Díky za vzorek!

Láhev: Glencoe 8 yo
Autor: lalos
WB
Aroma: Highland kořenitost, štěrk, suchost, vanilka, tabák. Bourbon sud. 58% není ještě úplně znát, i když trochu štípe.
Chuť: Sladká. Med s kořením. Sušší. Docela slušně pitelná, sušené ovoce se skořicí, pomeranče.
Dozvuk: Sušší, delší, sladový. Koření jde už malinko do hořkosti. Kandovaný pomeranč, šňupací tabák.
Shrnutí: Blended malt za 30Ł bez dobarvování a v sudové síle. Takových jsem zatím moc nepotkal. Navíc tato je fakt parádní. Moc mě baví a navíc ten poměr cena/výkon je bombastický. Doporučuju všem.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.