ZPĚTRecenze:

Láhev: Bachgau Destille Bachgau Smoke
Autor: tornado
Aroma: Výraznější, zajímavé. Syntetičnost, leštěnka na nábytek, doutnající mokré listí, ohořelé dřevo, čerstvě oloupané vlašské ořechy. Zblízka se přidá náznak přezrálého ovoce. Po odstání ustoupí leštěnka a objeví se ředidlo a tmavá káva. Tohle aroma se mi hodně líbí.
Chuť: Dřevo, nalakované dřevo, ředidlo a přezrálá jablka.
Dozvuk: Ředidlo se dostává do popředí, ke konci dominuje nalakované dřevo a objeví se kouř mokrého listí a ohořelé dřevo. Dojem se udrží velmi dlouho.
Shrnutí: Hodně netradiční, vzorek mě zaujal. Určitě to není na velké pití, lahev by mi asi vydržela docela dlouho. Mohl by to být dobrý šláftruňk.

Láhev: Bachgau Destille Bachgau Smoke
Autor: xenopus
WB
Aroma: No, nějak nemám slov hned na první dobrou. Asi že je kurevsky osobité. Pekelný mix ředitel, barev, rozpuštěných voskovek, podrážek od vietnamských kecek, čínských přezměkčených plastových hraček, těžce lakovaného dřeva, klihu. Někde v pozadí možná i něco příjemnějšího – jako nahnilé ovoce, saze, spálené časopisy, kůže z měsíc přejeté srnky, olejem promočené piliny nebo tak.
Chuť: Nevím, jestli mám odvahu to pít. Ale no tak.. s chutí do toho nebo jak se to říká… :? Silná, výrazná, osobitá. Pokračuje v tom, co nabídl nos. Jako tady je ta nakouřenost až přehulená. A chuťově směrem ke spálenému papíru, vyjetému oleji a tak. Preferuji jiný styl kouře.
Dozvuk: Dlouhý (tohle vás jen tak nepustí). Dál nad tím radši nepřemýšlím.
Shrnutí: Obdivovatelé Trojjediného Säntisu, rozhodně toto shánějte! I v objemu 2 cl mi otevřela oči – tímto se omlouvám Ledaigu za svůj dosavadní názor na něj ohledně smradu. V množství větším nevím, zda by se mi po Bachgau Smoke oči nezavřely. Navždy. Jsem zvědav, co na tento výtvor řeknou kolegové. Když se nechá vyvětrat, docela se dá, i když ten spáleninový profil mi chuťově nesedí.

Odkaz na WB je na jinou velikost lahve, běžně stáčejí do půllitru (kdo si tohodle chce koupit půllitrovku…).


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.