ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glen Buchenbach Single Malt Whisky
Autor: tornado
Aroma: Lehčí. Dominuje syntetičnost (lepidlo, PVC, měkká guma), pod tím travnatost, mandle a meruňkovice.
Chuť: Lehčí, není moc výrazná, ale působí hezky harmonicky. Slad, luční med.
Dozvuk: Docela dlouhý. Po chuti nastává nečekaný zlom. Jde do sladkého dřeva, dále nepatrně hořkosti a ovocné žvýkačky. Ke konci rybízová marmeláda, přemrzlé plody aronie a sirup z květů černého bezu.
Shrnutí: Aroma mě ze začátku spíš odrazovalo. Chuťově jde ale o povedený kousek, hlavně v dozvuku.

Láhev: Glen Buchenbach Single Malt Whisky
Autor: xenopus
WB
Aroma: Mladé, sladké aroma čerstvé pokydané podestýlky (je naštěstí rychle pryč). Hodně obilí a přezrálého ovoce a medu s dotykem vůně jarní přírody. Vlastně mi to hodně voní, a tak jen jsa okouzlen čichám a čichám...
Chuť: Hladká, příjemná, sladká, celkově decentní.
Dozvuk: Hladký, cukrově sladký, lehce opáleného dřeva. Časem se přidá drobné ovoce (rybíz, angrešt) a sušené luční kvítí. Trocha nahořklosti slivovicových a meruňkovicových pecek.
Shrnutí: Podle barvy a prvního dojmu z nosu jsem si nesliboval moc, ale dostal jsem hodně (výraznou dávku ovocných pálenek). Delikátní velmi. Zaujala. Bral bych celou lahev.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.