ZPĚTRecenze:

Láhev: Rammstein
Autor: Hunter
Aroma: Hutnější, medově nasládlá vůně, v dobrém slova smyslu zatuchlá. Sladší koření, zapařené seno, i trocha medicínskosti (vliv Trinidadu?), bonbóny ledovky.
Chuť: První dojem při poválení po jazyku OK, pak se ale ukáže, že tělo je prázdnější, řídké, to jsou spíš jen "vypláchlé trubky po rumu". V dochuti pak ruší nevyzrálý alkohol, který zaškrábe v krku.
Shrnutí: Ochutnáno na další naší akci s josém, kdy jsme srovnávali 8 různých rumů, a tento "Rumstein" skončil s přehledem nejslabší, oba jsme ho měli na posledním místě. I když je nutno přiznat, že byl z ochutnávané sestavy zároveň nejlevnější. Což je ovšem dost relativní, na našem trhu stojí tisícovku, a to je tedy vzhledem ke kvalitě hodně přepálená cena, dobrá past na fanoušky Rammsteinů. Asi se předpokládá, že fandové kapely nejsou žádní rumoví znalci. Balení samotné vypadá dobře, ale s tímto rumem to jde z kopce, to znamená, že dobře vypadá a pěkně voní, chuť jakž takž a dochuť bídná. Nekoupil bych si ho ani za poloviční cenu. Aneb jak říká tornado: "naprosto zbytečná záležitost". :mrgreen:
Body: 83

Láhev: Rammstein
Autor: Kobalt
Aroma: Dost sladký, jemný, ovocný, ostřejší ovoce, banán, trochu povědomý...

Chuť: Hutný, zatuchlý, lehce technický, silně nasládlý, pikantní, ovocný, lehce chladivý, lehce nahořklý.
Dozvuk: Svěží, nasládlý, ovocný, dost ovocný, zatuchle svěží, lehce nahořklý.
Shrnutí: Slušný obyčejný rum, nic světoborného ani nic extra zajímavého. Na Rammsteiny slabota.

Láhev: Rammstein
Autor: josé
Aroma: těžší lakované, pryskyřičné i opálené dřevo. náznak medicinálnosti. med, svěží vínovo ovocné tóny, třešně, hrozinky, jablečné křížaly. příjemné. (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. dostává očekáváním z vůně. karamelizované ovoce, šťavnaté. hrozinky, sušené třešně a ananas. lehčí, dobře pitelná. (b.2+/4)
Dozvuk: lehčí, tmavá čokoláda, hrozinky. kratší, ne moc výrazný (a to mám první vzorek večera, takže o únavě jazyka nemůže být řeč.) (b.0+/2)
Shrnutí: ovocný rum s nehořkým dřevem. dobrý, jen dozvuk mi přišel slabší. dostat lahev jako dárek bych asi přežil, ale nákup za ticku určitě ne. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.