ZPĚT

Recenze:

Láhev: Ardbeg Drum Committee Release
Autor: Nethar
WB
Aroma: Pěkně nakouřené je to, slané uzené. Bez nějakých velkých odboček, čistokrevné. Zatuchlý slaný oceán. Po první slepé ochutnávce jsem jiný den přechutnával už odtajněný vzorek, srovnal jsem přímo s Uigeadailem. Drum je slanější a čerstvější, ostřejší, Uigeadail je proti němu zatuchlejší, sladší, na nos jemnější, uzavřenější.
Chuť: Kouř, uzené s černým okrajem, správně nadávkované chilli papričky, dobré. Uigeadail mnohem víc kouře, méně uzeného, sladší, monstróznější.
Dozvuk: Hodně rašeliny, zahřeje v krku, snad droboučce nasládlé. Meruňkový dozvuk. Proti Uigeadailu doznívá jemně, Uigeadail je drsoň.
Shrnutí: Velmi dobrá čistokrevná rašelina, nemám s ním zásadní problém. Voní mi asi i líp než Uigeadail, ale pak už je to takové jemnější a méně intenzivní, Uigeadail je větší masakr a k tomu mohutnému kouři mi to víc sedí, je prostě "mohutnější". Ale každá má své místo. Situace se pochopitelně změní při pohledu na cenovku, tady je Uigeadail jednoznačný vítěz a vlastně ani není třeba Drum ochutnávat, aby to člověk zjistil.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.