ZPĚTRecenze:

Láhev: Sister Isles 15 yo
Autor: Hunter
Aroma: Poměrně svěží aroma, zajímavé, bohaté. Závan bari mandlí, ale více naložené v medu, bonbóny ledovky. Sladké koření, nakyslá ovocnost, přezrálý angrešt a kiwi.
Chuť: Po příjemné sladkokyselé vůni není ani památky, chuť je velmi suchá a bohužel i nahořklá. Hořkost to celé zabíjí, škoda.
Shrnutí: Ochutnáno na další naší akci s josém, kdy jsme srovnávali 8 různých rumů, a tento skončil na pátém místě (Hunter 5-7, josé 4). Za solidní umístění u mě může děkovat výborné vůni, která výsledek zachránila. S ohledem na to, že šlo o nejdražší ochutnávaný rum a hořčinu v chuti, je to pro mě docela propadák.
Body: 85

Láhev: Sister Isles 15 yo
Autor: Kobalt
Aroma: Sušší, nasládlá, větrová, staré dřevo, trošku bonbony, trocha koření, vcelku příjemný, bylinky, hašlerky, sirup na kašel.
Chuť: Silná, pikantní, hrubější, staré dřevo, sušší ovoce, hašlerky, zvláštní.
Dozvuk: Ostré ovoce, pikantní a sladké, docela hutný, hrubější, větrový, hašlerky a pendrek.
Shrnutí: Divné hašlerky. Při prvním ochutnání jsem myslel že je lepší než Moscatel a PX, po druhém sklouzl do divnosti. Nechutnalo, nechtěl bych doma ani jeden Sisters Isles.

Láhev: Sister Isles 15 yo
Autor: josé
Aroma: sladší tropické ovoce. pendreková větrovost. dřevo, lak, vanilka, hlína. sušší, divočejší, až medicinální. zajímavé. karton a výrazněji guma. bylinky, skořice. (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. Jägemeister, bylinky, výrazně dřevo. lihovější, řidší, pálivá. (b.2+/4)
Dozvuk: bylinkově hřejivý. meruňkový kompot a čokoláda. (b.1/2)
Shrnutí: jäger-rum s meruňkovým koncem. za originalitu (b.0+/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.