ZPĚT

Recenze:

Láhev: Barceló Imperial
Autor: Hunter
Aroma: Výrazná vůně kůže a tabáku, čokolády, nasládlost se potkává se zemitostí.
Chuť: V chuti neobyčejně uhlazený, sametový, lahodný, plný a rozinkově nasládlý.

Když budu hodně přísný, líbila by se mi větší výraznost dochuti, je na můj vkus příliš jemná.
Shrnutí: Tento rum jsem podrobil opravdu náročným testům :obscene-drinkingchug: , srovnával jsem s celou řadou rumů, které se u mě v čase Vánoc sešly. A patří k tomu nejlepšímu, co jsem poslední dobou ochutnal. Stroh 40, Abuelo Añejo, Matusalem 15y, ti všichni zůstali ve stínu Imperialu, jediný rum, který dopadl ještě lépe, byla Angostura 1824, ale tam už jsme v úplně jiné cenové relaci. Imperial seženete ho už kolem 550,-Kč, takže další muzikant, který vám zahraje hodně muziky za málo peněz.

Přijde mi, že mi s každou další přechutnávkou chutná víc a víc.Výraznější dochuť by z něj udělala supernovu...
Body: 89

Autor: Kobalt
Aroma: Sladší. Káva a čerstvé dřevo.
Chuť: Kávová čokoláda a dřevo. Jemná, ale málo výrazná.
Dozvuk: Kakao, hořká čokoláda s kousky ovoce.
Shrnutí: Příjemný, pohodový a dobře pitelný kvalitní rum. Nějak moc mě ale neoslovil.

Autor: Kobalt
Aroma: Čokoláda, stopa medu, jemný.
Chuť: Hutný, jemný, čokoláda, víno.
Dozvuk: Čokoláda a víno, jemný.
Shrnutí: Velmi příjemný jemný a silný rum. Je to strašné když patří tenhle profláklý rum k tomu nejlepšímu z kalendáře.

Autor: josé
Aroma: medová se spoustou kůže, suché vlašské ořechy, vanilka. dobré nechat ve sklence chvíli přikryté víčkem, pak je vůně hutnější. po odvětrání je spíše nakyslejší (b.3/3)
Chuť: sladkost 1/3, zprvu nakyslé dřevo, posléze sládne a objevuje se kůže, lehce pikantní koření, muskatnuss, decentně nahořklé (b.2/4)
Dozvuk: dřevo, oříškové kapučíno, med, sladký, ořechové sušenky (b.1/2)
Shrnutí: hlavně ve vůni mi sedí. povedený rum, hezká lahev a velice příjemný poměr cena/výkon. nová lahev dokoupena do zásoby (b.1/1)
Body: 7

Autor: tornado
Aroma: Lehčí, není moc výrazné, trochu koňakově nasládlé. Kůže, káva, stopa travnatosti, luční med a opečený toust. Po odstání je stále nevýrazné. Travnatost s tóny jitrocelového sirupu, káva a kůže. Nepůsobí na mě moc přesvědčivě.
Chuť: Opět lehčí, nepatrně sladká. Med, kůže, stopa perníku a čokoláda.
Dozvuk: Nepříliš výrazný, hezky zahřeje ústa. Kůže, čokoláda a nádech brandy.
Shrnutí: Není špatný, moc mě ale nezaujal.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.