ZPĚT

Recenze:

Láhev: Blanton's - Gold Edition
Autor: Hunter
Aroma: Ve vůni krabice s vánočním cukrovím,za kterou se lehce krčí...ano, ona pověstná, a mnou proklínaná bourbonovitost. Je tam jen lehce, ale je tam.
Chuť: V chuti dominuje čokoláda a opět, i když ne výrazně, bourbonovitost...asi by mě to u bourbonu překvapovat nemělo, já vím. :?
Shrnutí: Je zde opravdu cítit kvalita, ale nejspíš ji já osobně nedovedu dost ocenit. Tímto končím experimentování s bourbony, už vím jistě, že nejsou moje krevní skupina. Pokud nějakou ameriku, tak ještě po dobré zkušenosti se Sazeracem nějaké ty žitné (rye).
Body: 78

Autor: Króča
Shrnutí: Od tohoto kousku jsem čekal větší výraznost a plnost. Je to sice velmi dobrý bourbon, který svoji kvalitu nezapře, ale v závěru mi přijde poněkud plochý, což mu u mne sráží body lehce dolů. Výborně se doplňoval s vánočním ořechovým cukrovím. Toto plnění bych si představoval spíše jako „silver“ než „gold“.
Body: 80

Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: Marcipán, vanilkový cukr, celkově slabší intenzita vůně oproti Wild Turkey z degustace, sušené borůvky, kytičky. Voda snižuje intenzitu, hurá.
Chuť: Příval příjemné karamelové sladkosti, bezprostředně vystřídán silou alkoholu. S vodou méně výrazná voňavka a chlast, karamel, vanilka.
Dozvuk: Nahořklá vanilka, převoňavkovatělost, umělá hmota, navíc přiškvařená, s vodou možná více hořké.
Shrnutí: Na vůni ještě přijatelný bourbon, ve zbytku dobrému hodnocení ale bohužel nepomáhá.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.