ZPĚT

Recenze:

Láhev: Connemara Ambassador's Choice
Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: Sladká, taková jakási ostrá, drsné dřevo a zároveň med, marcipán. Je tam i určitá nakyslost, když napíšu rajčata, připadám si docela divně, ale lepší už to nebude.
Chuť: Má říz, je ostrá, přitom není hořká. Tak akorát drsná, aby ještě byla snesitelná, dobře vymyšlené.
Dozvuk: Sladkost, jako když docucám nějaký kakaový bonbón a jeho poslední zbytky se mi rozpouštějí v ústech. Trochu té dřevitosti, opět ne hořkosti. Nedoznívá extrémně dlouho, ale času užít si ji je dost.
Shrnutí: Tak úplně nadšením na omdlení z ní samozřejmě nejsem, ale přesto jsem byl příjemně překvapený zjištěním, co piju za whisky - tedy whiskey - další bodík pro mnou již téměř zavrhnuté Irsko (takový možná necelý bodík). Po nejednoznačných dojmech ze shodou okolností nedávno testovaného Tyrconnelu v Ambassador's Choice edici je tohle myslím dobře zvolený výběr. Jen si nejsem jistý, jestli to mělo být peated. Není. Určitě se po tomhle kousku ale těším na vzorek Connemary Cask Strength od Huntera, který mě tu ještě také čeká.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.