ZPĚT

Recenze:

Láhev: Stroh 40
Autor: Hunter
Aroma: Silná vůně rumové tresti, ihned se mi vybavily rumové pralinky, přesněji jejich náplň, vůně je sice výrazná, ale je to na pomezí příjemné a nepříjemné.
Chuť: Ble, fakt divná chuť, nedobré pití, vyloženě umělé, čpí z toho průmyslovost na sto honů, vzdáleně se to podobá našemu tuzemáku, ale je to chemičtější, s nahořklým dozvukem.
Shrnutí: Tohle nemohu při nejlepší vůli nikomu doporučit. Na samotné pití to opravdu není, ale jako grog to překvapivě slušně funguje, včera jsem ho z něj vymrzlý po geocachingu uvařil a to je asi jediné smysluplné využití tohoto nápoje. Pěkná baňka se naštěstí hodí na vodu s kapátkem při ředění whisky.
Body: 55

Láhev: Stroh 40
Autor: Kobalt
Chuť: Nechutná. Intenzivní chemická tuzemákovitost.
Shrnutí: Tohle se pít nedá, ani nemůžu říct, že jsem to pil, protože mi stačilo ochutnat. Šklebil jsem se tak, že jsem musel vypadat jako chrlič. Kdybych toho vypil panák, tak ho asi vrátím zpátky ven. Jo a alkoholem to není, ten zvládám a tady je navíc docela schovaný.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.