ZPĚT



Recenze:

Láhev: Bruichladdich Organic
Autor: Nethar
WB
Aroma: Dřevo, dřevo kyselé, dřevo umělé. Seno. Po dlouhé době pomalu sládne, po zamíchání pomeranče.
Chuť: Nezlobte se na mě, ale mám z ní takový umělý pocit, který by si nezasloužil leckterý blend.
Dozvuk: Dřevitě nahořklá, spíše sladší, středně dlouhý až krátký.
Shrnutí: Že bych si vychutnával převalování v puse, to fakt ne, tam mi teda nejela, dozvuk je pěkný a na aroma bych si snad zvyknul. Ve výsledku ale podprůměr, Bruichladdich umí o dost lépe.

Láhev: Bruichladdich Organic
Autor: kalik
WB
Aroma: tráva, lehká sladkost a sladovost, svěžest, louka, květiny a něco co nedokážu identifikovat (bobky?)
Chuť: tráva, louka, svěžest, seno, suchost
Dozvuk: jemné, ne moc výrazné, krátké
Shrnutí: Lehká svěží whisky vyráběná jako BIO vhodná pro běžné popíjení bez potřeby výrazných zážitků. Tahle je velmi nekonfliktní, která vás nepraští přes hlavu palicí, ale ani nijak výrazně nezaujme. Je to taková pohodová holka, která vás vyslechne, když máte problém, neporadí, ale ani vás nezahrne kritikou a už vůbec vám neřekne, že jste vůl. Trošku puťka sedící v koutu, které si málokdo všimne, což ovšem neznamená, že by byla špatná. Milovníkům silných chutí a vůní bych jí nedoporučil i když... Jak jinak byste poznali, co je to Ardbeg nebo Lagavulin, když by byly všechny whisky jako Ardbeg a Lagavulin? Určitě potěší, že whiska není dobarvovaná a filtrovaná.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.