ZPĚTRecenze:

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: Hunter
Aroma: Ve vůni mi jako nejvýraznější přijde kořenitost, a to hřebíček, ale s přechodem (při hlubším zkoumání) až celer, libeček, taková ta polévková kořenitost, skoro bujón.
Chuť: Chuť je fantastická, nejsladší ze zatím ochutnaných rumů, a vůbec mi ta krásná medová sladkost po rozinkách nevadila,takový nektar, který má zajímavé kořenité dokončení, opět se vkrádá hřebíček s celerem.
Body: 89

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: Kobalt
Aroma: Taková "těžší" sladkost, suché kakao a sušené ovoce.
Chuť: Sladká, ovoce v medu, koření. Trochu pálí na jazyku.
Dozvuk: Sladký s přezrálým ovocem a troškou dřeva.
Shrnutí: Slušný sladký rum, více mě ale nezaujal. Čekal jsem chuť hutnější.

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: Rog
Aroma: Príjemná, sladká, červené ovocie? Hlboká, sudová, jemné korenie a višne v čokoláde.
Chuť: Sladká, korenistá a ovocno-čokoládová.
Dozvuk: To, čo je v chuti sa tu vracia vo vlnách - ovocie, čokoláda, alkohol... Aby zostal dojem po hrozienkach v čokoláde.
Shrnutí: Výborné, príjemné sladké pitie. Krásna práca s ovocím, korením a čokoládou. Vyhovujúci priebeh. U mňa esencia dobrého rumu sladkého smeru, ak mi teda rozumiete ;) .

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: Torrez
Aroma: Sladce kořenité, nové koření (s něčím v kombinaci), obzváštní
Chuť: Velice sladká, hutně, medově a kořenitě
Shrnutí: Na mě moc sladké, dozvuk za moc nestál. Ostatní rumy co jsme ochutnal (dictator, botran, plantation, zacapa)byly lepší.

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: Walter
Aroma: Spousta vanilky s tmavým třtinovým cukrem, káva, kokos, troška hřebíčku a muškátového oříšku, na pozadí na sebe upozorňuje jemně štiplavý alkohol.
Chuť: Příjemná sladkost medu, hrozinek a třtinového cukru, kterou doplňuje výraznější kořenitost s nepatrnou nahořklostí.
Dozvuk: V počátku hřejivý, sladce kořenitý, posléze i s náznakem dubového dřeva.
Shrnutí: Velmi dobrý rum, navíc za rozumnou cenu. Potěší zvláště ve chvílích, kdy je chuť na něco sladšího. Líbí se mi vkusně navržená lahev (tvar, barva skla), zpracování etiket s popisy, užití korkové zátky, stejně tak červený dárkový karton.

Láhev: El Dorado 12 yo
Autor: josé
Aroma: cukrová sladkost, ne tak laciná, med. težké, hutné. porce dřeva, hladký american oak, kokosová skořápka. vanilka, čokoláda, pomerančová kůra, tabák, seno. mohl by ještě přidat. (b.2/3)
Chuť: sladkost 2/3. medově sladká. slušná pikantní dřevitost, ořechy. koření - skořice, hřebíček, zázvor. slabá pomerančová nakyslost (b.2/4)
Dozvuk: sladší, hřejivý, skořicový, mléčná čokoláda, med, vanilka (b.1/2)
Shrnutí: sladkost není nijak přehulená, ještě to zvládám. navíc je tak trochu skrytá za dřevitostí s níž tvoří vyvážený základ. pikantní a příjemný rum patřící k základnímu vzdělání za přívětivou cenu (b.1/1)
Body: 6


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.