ZPĚT

Recenze:

Láhev: Cameron Brig Single Grain
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Whisky svou vůní působí nasládle, je trochu jednodušší, vzdáleně mi připomíná čokoládový sherry styl, a to pak i v chuti.
Chuť: Obilné whisky mají prý na rozdíl od single maltů obecně lehčí a jemnější profil, a to opravdu sedí.Čokoládová, karamelová, ne moc výrazná.
Shrnutí: Nic zázračného, ani nic špatného. Je to pitelné, řadím ji zhruba na úroveň stadratních osvědčených blendů.Cena je příznivá, u Petra kolem 550,-Kč.
Body: 75

Láhev: Cameron Brig Single Grain
Autor: Radek
WB   WOL
Aroma: Trochu takové lakýrnické, aceton s jakýmsi ovocným podtónem.
Chuť: Výrazně sladká, taková pomerančovocukrová s dominantní cukrovou chutí a s mírně vodovým závěrem.
Dozvuk: Trochu té sladkosti.
Shrnutí: Vůbec netuším co by to mohlo být, ani si nějak nejsem schopen ujasnit zda mi to chutná... asi jo, po hořkosti kterou v chuti whisky nesnáším ani stopy, to je OK, na druhé straně té sladkosti je tam moc a chuť sama jako by tam chyběla právě na úkor té sladkosti. Že by to bylo něco ze sudu po rumu?

No, tak po té co jsem pohlédl na popisek lékovky mě nezbylo než povytáhnout obočí. Že by to byla grain whisky tak to mě teda nenapadlo, na druhé straně s těmito whiskami nemám žádné zkušenosti. Potvrzuje se že Cameron Brig je po právu jedna z těch uznávanejch grain whisky.
Body: 81

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.