ZPĚT

Recenze:

Láhev: Jack Daniel's Gentleman Jack
Autor: Kobalt
Aroma: Silná a silně sladká, med, javorový sirup, citron, karamel, trochu jablka.
Chuť: Sladká a výrazná, sladké dřevo, pryskyřice, javor a med.
Dozvuk: Sladké dřevo, větrovost, suché dřevo.
Shrnutí: Jemný a výrazný, silně podobný klasickému Jackovi.

Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: Zdá se mi, že aroma je jemnější a méně výrazné než u klasického černého Daniela. Jinak je to ten stejný extra-mega-vanilkový styl, který asi většina z nás dobře zná.
Chuť: V chuti velmi, ale velmi sladký. Pokud vám vůně vyhovuje a napijete se, jede ve stejných kolejích a ta sladkost je třeba i plus. Nezkoušel jsem s vodou, ale prostor k ředění (1:10000 (větší číslo je voda)), tam určitě je ;)
Dozvuk: Jestliže ve vůni a v chuti můžu předstírat, že je to vylepšená verze black Jacka Daniela (odpusťte mi, že jsem celou tak negativní, ale těžko se mi nezávisle porovnávají dvě věci, co mi nechutnají), tak v dozvuku už je to stejná nepříjemná hořkost a všudypřítomná "bourbonovitost".
Shrnutí: Vodu. Chce to vodu. A ne pár kapek. Amíci tam házejí led a dobře dělají. S vodou se tohle dá pít, to už jsem se před pár týdny přesvědčil. Ale "dá se pít" asi není hodnocení, které by vás nahnalo do obchodů a eshopů... Tak se nezlobte, že superpremium pití nechválím.

Autor: tornado
Aroma: Lehké, nevýrazné. Syntetičnost (odlakovač), med. Po odstání je syntetičnost výraznější.
Chuť: Lehká, jemná. Maliny, stopa dřeva, syntetičnost a vanilka.
Dozvuk: Kratší. Nepatrně zhořkne, jinak bez znatelných změn odeznívá chuť.
Shrnutí: Bezproblémově pitelný, ale dost nudný.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.