ZPĚT



Recenze:

Láhev: Old Pulteney 13 yo 2008 DeDr
Autor: Kobalt
Aroma: sherry, med, vosk, sladké, krémové až smetanové, slaný karamel, slad, med, lehce ovoce, lehce sušené ovoce, trochu citrusy, lehčí, tropické ovoce, sladké koření, měkké, meruňky v bílé čokoládě.
Chuť: Suchý med, suché sherry, hodně svěží, plné, hutné, slad, jen nasládlé, trošku šťavnaté, docela výrazné, lehké a silné, citrusy, trochu hrubé, broskve, sladký slad.
Dozvuk: Sušené ovoce, sladký slad, svěží, nesladké citrusy, suché dřevo, tropické ovoce, broskve.
Shrnutí: Plné ale jednodušší, na whisky nezvyklé ale nic speciálního, dobré, ne dost dobré.

Láhev: Old Pulteney 13 yo 2008 DeDr
Autor: lalos
WB
Aroma: Hodně netypická. Ovocná, anýzová, pomeranče, aperol, lihovitost
Chuť: Sladká, čokoládová, pomeranč v čokoládě, lihová hořkost
Dozvuk: Kratší, nasládlý, blendový, nahořklý, plněná figurka ze stromečku s pomerančovým krémem (taková ta hnusná, myslím to bývalo autíčko)
Shrnutí: Tohle je divný. Přijde mi to jako blend a ještě navíc ne skotský, 46% Ve vůni je to dost příjemné, v chuti a dozvuku pak výrazně slabší. Známka jako ve škole: 3



Po odtajnění: Tip úplně mimo. Od tohoto bottlera jsem ještě nic neměl. Překvapilo mě, jak moc jiné to chuťově je a jak mi to nesedlo. Divné.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.