ZPĚT

Recenze:

Láhev: Aberlour A'bunadh batch 12
Autor: Anonymous
WB   WOL
Aroma: Silné, výrazné, plné, sherry, v pozadí ovoce, čokoláda, ořech?. Plné, příjemné, není tam znát těch 60%, po přidání pár kapek vody: Aroma ztratilo, znevýraznělo, zploštilo.
Chuť: Až moc výrazný nástup, štiplavost, přebíjející ostatní chutě, při dalším ochutnání jsou už lépe cítit, sherry, čokoláda, trochu sladkosti, po přidání pár kapek vody: V chuti se posunuly nástupy, první dojem již není taková rána, ale sladkost, trochu sherry a čokolády, pak nastoupí štiplavost, která to trochu zazdí.
Dozvuk: Zprvu sladkost, s trochou štiplavosti, po přidání pár kapek vody: Štiplavé.
Shrnutí: Whisky je to bohatá a zajímavá, určitě se k ní znovu vrátím. V tuto chvíli mne až tak nenadchla, ale zanechala dojem. Kupoval jsem ji na základě ochutnání jiné lahve, ovšem už nevím, zda stejný či jiný batch.

Láhev: Aberlour A'bunadh batch 12
Autor: Radek
Aroma: sherry, hořká čokoláda
Chuť: sladká... hutně sladká, sherry, horké třešně přelité čokoládou, karamel
Dozvuk: ..... myslím že se tomu říká orgasmus
Shrnutí: Chtě nechtě musím konstatovat že tohle byl asi zatím vrchol mých chuťových orgií. Prostě nic lepšího jsem zatím nepil. Takže těch udělených 92 bodů berte spíše jako takové hodně opatrné hodnocení
Body: 92

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.