ZPĚT

Recenze:

Láhev: GlenDronach 18 yo 1991 Oloroso Sherry Butt Cask 2512
Autor: Hunter
WB
Aroma: Citrusy s čokoládou, fíky, belgické pralinky. Pichlavé citrusy ve vůni mě hodně překvapily.

Je to trochu jiný výraz, než jsem čekal.
Chuť: Uhlazená, krémová chuť s velmi pěkným sherry dojmem, s vánočním kořením. Hřejivá, v dochuti spíš suchá.
Shrnutí: Ochutnána na Whiskyfestivalu 2015. Mé hodnocení 87, na Whiskybase průměr z 29 hodnocení 87,3, jak jsem říkal, mám to s tou Whiskybase dobře sladěné. :mrgreen: Musím trochu popíchnout ty kluky, co nebodují. ;)
Body: 87

Autor: josé
WB
Aroma: sušší sherry, trochu dřeva, hutné a hladké (b.1/3)
Chuť: napoprvé hlavně dřevitá. pak hřebíček, lékořice, ovoce a nakyslá vínovost (b.2/4)
Dozvuk: dřevitý, nasládlý, hrozny (b.1/2)
Shrnutí: v přímém porovnání s dvaadvacetiletou PX variantou hodně velké zklamání, holt jsem více na sladké pochoutky. (b.0/1)
Body: 4

Autor: sandrider
WB
Aroma: samozřejmě sherry, jemná a sladká, zároveň se objevují nakyslé tóny, lakované dřevo, káva, začátek mě nadchl
Chuť: sherry, ovoce, rozinky, alkohol tak akorát, moc dobrá
Dozvuk: středně dlouhý, hřejivý, ideální na zimu, pro mě je to takové "vánoční pití"
Shrnutí: Chuť nepatrně zaostává za vůní, ale i tak výtečná whisky, ředění jsem nezkoušel. Pro mě jeden z hlavních kandidátů na další nákup

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.