ZPĚT

Recenze:

Láhev: Arran Moscatel Finish
Autor: J.K.Ch
Aroma: Lehce přezrále ovoce na cask strength velmi jemná, med, vanilka, meruňkový kompot, které ho mi trvalo dlouho si všimnout, ale pak už jsem se ho nezbavil.
Chuť: Sladká ovocně dřevitá a příjemně natrpklá chuť. Po naředění je chuť silnější a sladší, ale příjemná ostrost zůstává
Dozvuk: Doznívá velmi dlouho dřevitě bez hořkosti s náznaky medu a příjemně sladce.
Shrnutí: Velmi příjemné pití. Zde bych se určitě nebránil koupi láhve, jejíž cena je docela rozumná. Ale prvně vyzkouším Pinot Noir, Tokai, Madriera a Pineau Finish jestli náhodou nejsou lepší. Přeci jen žádnou láhev od palírny Arran nemám.
Body: 83

Láhev: Arran Moscatel Finish
Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: zase ta mírná nasmrádlost zvlhlého sena (Auchentoshan - nějak se prolínal celou degustací), snad znak Moscatelu, něco jako Benriach 18y Moscatel. To se mísí se sladkostí, těžší sladkostí. S kapkou vody přibývá sladkosti a medovitosti, takže whisce prospívá.
Chuť: v chuti mi asi moc chutnala, protože jsem si ani nebyl schopen nic zaznamenat
Dozvuk: v dozvuku jsem si něco zaznamenal, ale jak vidno, ani to, co se napíše do mobilu, nemusí být vždy čitelné ;)
Shrnutí: ač je ta vůně trochu zvláštní, je aspoň něčím zajímavá, proto ji kladu přes Madeiru a celkově v této trojici na druhé místo

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.