ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bell's Original
Autor: Hunter
Aroma: Lehká, jemná, oříškově sladová vůně. Bohužel při hlubším hledání i cosi benzínově cizorodého. První dojem ale vypadal celkem solidně.
Chuť: V chuti už se dojem mírně zlepšuje, je to typicky lehký blendík, který se na velmi nenáročné pití dá skousnout.
Shrnutí: Kdyby jste se někdy třeba rozhodovali mezi dejme tomu Cutty Sark a tímhle, máte celkem snadné rozhodování. Koupeno omylem, objednal jsem si z DIOSu miniaturu Bell's 8y, a ti zmetci mi místo toho poslali tento skoropatok.
Body: 70

Láhev: Bell's Original
Autor: Nethar
Aroma: Vůně je výrazem slabší. Trocha dřeva, trochu kyselejšího ovoce. Dejme tomu trochu medu, ale to už tak trochu kouzlím, zkusme přidat pár kapek vody, jestli aroma výrazněji neuvolní... ne ;-)
Chuť: Spíše "nijaká" kategorie whisky - není rašelinná, není sladká, není travnatá, není ovocná, je taková normální a bohužel po delší době mírně zahořklá.
Dozvuk: Nevýrazný, skutečně mám problémy psát nějaké detaily.
Shrnutí: Jak už se párkrát stalo, jsem rád, že se ukázalo, že jsem chutnal to, co jsem chutnal. Není třeba recenzi nijak dále rozvíjet. Jestli chcete nějakou levnější blended whisky na normální popíjení, skoro bych vám Bell's nedoporučil.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.