ZPĚT

Recenze:

Láhev: Speyburn 10 yo
Autor: Botana
WB
Aroma: Citrusy (mandarinka), hruška, meruňky, dřevo, hořká čokoláda/káva.
Chuť: Slabá, ovocná (meruňka).
Dozvuk: Slabý, krátký, sladký, ovocný (meruňka).
Shrnutí: Ale jo, 500,- Kč bych za to dal ;-)

Autor: Radek
WB   WOL
Aroma: Seno, citron a bílé víno.
Chuť: Dá se říci že v chuti splňuje to co slibuje ve vůni. Citron a bílé víno. Seno tedy chybí, ale osobně ho nepostrádám.
Dozvuk: Krátký, citrón s cukrem... no a na závěr se tam zase objeví to seno.
Shrnutí: Osvěžující whisky... nějak se mi vybavila whisky Old Pulteney, možná by nebylo od věci je porovnat spolu.
Body: 81

Autor: josé
WB
Aroma: výraznější ovocnost - letní jablka, citrusovost - strouhaná kůra. dřevo, vanilka. sláma, zapařené seno. papír. lehčí a svěží s patrným vlivem dřeva. lihově nezatahuje. (b.1+/3)
Chuť: dosti nasládlá, sladová. opět se připomene dřevo - není hořké, spíše kakaové. trochu vanilka. (b.1+/4)
Dozvuk: odeznívá chuť. sladký. koláč s meruňkou a drobenkou. karamelovomléčná čokoláda. na konci trochu černý čaj. (b.1+/2)
Shrnutí: příjemná, lehce pitelná whisky. spíše sladší, sladová. nic mi v ní vyloženě nevadí, sedí mi, chutná mi. překvapila. za necelých 6 stovek litr, těžká pohoda. (b.0+/1)

Autor: joy
WB
Aroma: po nalití se objevují napřed pivní kvasnice, pak ječmen, sladkost, hrušky, jablka, dřevo, posléze pivní kvasnice se ztrácejí a zůstává zbytek
Chuť: meruňky, květiny, dřevo, snad vanilka, sladovost
Dozvuk: kořenitý, nasládlý, květiny, jablka, meruňky, nakyslost a dřevo
Shrnutí: Nijak zvlášť nezaujala.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.