ZPĚT

Recenze:

Láhev: Botran Reserva
Autor: Hunter
Aroma: Aroma je suché, kořenité (hlavně skořice), s tóny kůže a sušeného ovoce nebo lesních plodů.
Chuť: Chuť nasládlá a kořenitá, se středně plným tělem. Kůže, dřevo, hromada koření. V dochuti je patrná nejdřív suchost sherry, poté následuje táhlá hřejivá kořenitost. Dozvuk je velmi podařený.
Shrnutí: Testoval jsem vzorek z českolipského baru Dno pytle 2. Do budoucna vám ale představím i staršího stájového sourozence, osmnáctiletý Botran Solera 1893, který jsem nedávno koupil.
Body: 85

Autor: josé
Aroma: dřevo A.O. sušší a dominantní. trochu zelené třtiny. po zakvedlání sklenkou lihově kousne. kůže, sladkost mandlí, marcipán a káva. (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. hodně dřeva, A.O. a jehličkové koření - to maskuje sladkost. vanilka, trochu karamelu. kokos. (b.3/4)
Dozvuk: sladký. výrazně kokos, hřebíčkovo pepřový. perník. (b.1+/2)
Shrnutí: ano, hodně zaujal. (b.0/1)

Autor: mahdi
Shrnutí: Kratka verze - za 7 stovek slusny piti, ale znovu do nej nejdu. Proc? Vune rozhodne neni ten duvod, krasna silna podmaniva, chutove je taky fajn, zejmena pokud neni starter a jedna se o pozdejsi vzorek. Dochut decentni. Takze jako vazne "proc ne"? Proste zivot, v baru po nem sahnuto jen zcela minimalne, nikdy to nebylo hele Botran berem! Sou i takovy situace, svoje si jiste odehraje.

Autor: tornado
Aroma: Lehké, nepříliš výrazné. V něčem mi trochu připomíná jednodušší brandy. Nepatrně třtinového cukru, káva a po chvilce i marcipán. Po odstání se přidá náznak pomerančů a tyčinky Kofila.
Chuť: Příjemná, lehce nasládlá. Třtina, kávová čokoláda, tyčinka Kofila.
Dozvuk: Odeznívá chuť, nepatrně sládne a zvýrazňují se čokoládové tóny.
Shrnutí: Příjemný, lehčí rum. Ničím moc nepřekvapil, ale docela se mi líbí.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.