ZPĚTRecenze:

Láhev: Bain's Cape Mountain Whisky
Autor: Nethar
Aroma: Tak tady jsme buď na návštěvě v Americe nebo se jedná o obilnou whisku. Vůně je totiž výrazně vanilková. Ale voní mi moc dobře, v kombinaci s vanilkou je tu sladká skořice a já bych tak nějak vnitřně byl raději, kdyby se jednalo o obilnou whisky (nic proti zbožňovaným USA). Sladká, svým aromatem vánočního cukroví se hodí k tomuto ročnímu období.
Chuť: V chuti opět sladkost, příjemná vanilkovost. Trochu vkusné kořenitosti.
Dozvuk: Když bych si musel někde rýpnout, tak by se jednalo o dozvuk - je takový sladkohořký. Ale já jsem spokojený.
Shrnutí: Nejedná se stylově o whisku, kterou bych často vyhledával, ale občas si ji dám rád, myslím, že je povedená. Nakonec se ukazuje, že je to opravdu obilná whisky, překvapivě z Afriky. Že mám něco takového mezi vzorky jsem už zapomněl. Po takových - řekněme "nepříliš přesvědčivých" - kouscích jako byla Safari whisky :D nebo Three Ships, je tohle dobré pití. I když v rámci obecně neoblíbené kategorie grain whisek. Vůně se mi osobně zamlouvá hrozně moc, zbytek dojem nekazí.

Láhev: Bain's Cape Mountain Whisky
Autor: josé
WB
Aroma: slaďoučké, navoněné, vanilkové. ano i tu kukuřici bych tipnul. podobné Nestville single barrel. kokos. to se mi líbí. (b.2/3)
Chuť: slaďounký dezertík i v chuti. mírně pikantní A.O. dřevo. hladká vanilková. i přes nespornou řídkost lehce mazlavá. (b.2/4)
Dozvuk: též sladký, hodně kokosový. sněhové kokosky. (b.1/2)
Shrnutí: zástupce takových těch lahví na obyčejné pochlastávání. krásně se pije. neurazí. jsem nadmíru spokojen. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.