ZPĚTRecenze:

Láhev: Jack Daniel's Single Barrel
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Dobrá zpráva, necítím žádnou voňavku. Místo ní je zde ředidlo, nebo spíš intenzívní odlakovač na nehty. Ale krom této nepříliš vábné složky je ve vůni i něco příjemného, takže ji úplně zatratit nemůžu, vůni zachraňuje vanilka, skořice a med. Nad tím vším ale ten odlakovač…
Chuť: Dost suchá až svíravá chuť, řekl bych, že s velkým podílem taninů ze dřeva, dále bych v chuti identifikoval opálený sud, spálený toust, možná se na tom podílí i ta filtrace přes dřevěné uhlí, nevím. Nahořklost, ale i s určitým dotekem nasládlosti. Kořenitost - hřebíček, dřevo a skořice vymáchaná v odlakovači.
Shrnutí: Tohle se mi hodnotí velmi špatně, když se zejména ve vůni mlátí něco mně příjemného s acetonem. Design lahve, ač povedený, už to nezachrání. Zvláštní, že žádný e-shop o tom odlakovači nepíše, přitom je tak výrazný. :lol:

No ale kamarád byl s nákupem velmi spokojený a prý mu moc chutná. Takže si to přeberte a rozhodněte se, nejlépe po ochutnání, sami.
Body: 70

Láhev: Jack Daniel's Single Barrel
Autor: josé
Aroma: sladké. krásný AO říznutý odlakovačem. hebké, příjemné. tohle můžu. (b.2/3)
Chuť: alkoholovější, mírně nahořklé dřevo. lakové, trochu svíravé. pikantní. (b.1+/4)
Dozvuk: sladký až cukrový. dřevo, spálenost. lihový, karamel, kůže, trochu pendreku. zelená slupka z banánu, guma a žitný ocásek. (b.1/2)
Shrnutí: vůně mi sedí nejvíc. chuť pokulhává, zvláštní dozvuk. (b.0/1)

Láhev: Jack Daniel's Single Barrel
Autor: lalos
WB
Aroma: Vcelku příjemná vanilkovo medová vůně, karamel a jemně jakási kyselkavá svěžest. Výrazně zajímavější než klasický Jack, nicméně ne zcela zapamatovatelná.
Chuť: Na 45% spíše nevýrazná a poměrně bonbonovitě sladká, neutrálně bourbonovitá (vanilka + vanilka). Nějaká ta opálená dřevitost, hřebíček a kapka ředidla.
Dozvuk: Středně dlouhý a sladký, prakticky bez hořkosti, možná trocha připáleného karamelu.
Shrnutí: V přímém srovnání s Four Roses Single Barrel jsem tato whiskey nebezpečně pitelná a slaďoučká. Na druhou stranu naprosto neoriginální a špatně zapamatovatelná. Něco jako irská whiskey ve Skotsku. Jako dárek ale myslím potěší i zkušenější borce.

Láhev: Jack Daniel's Single Barrel
Autor: tornado
Aroma: Lehké, nevýrazné. Dřevo a jemná syntetičnost, ta se zblízka zvýrazní. Po odstání se objeví stopa skořice.
Chuť: Lehká, trochu ovocně nasládlá. Med, stopa dřeva, náznak vanilky. Po pár doušcích hezky zahřeje ústa.
Dozvuk: Objeví se syntetičnost a pozvolna odeznívá chuť.
Shrnutí: Lehké, celkem příjemné pití. Po lahvi netoužím.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.