ZPĚT

Recenze:

Láhev: Legendario Añejo
Autor: Hunter
Aroma: Vůně plná, poměrně hutná, ale ne tak sladká jako u Elixiru de Cuba. Je rumovější, s tóny kůže a čokolády, ke kterým se ale přidává i zjemňující květinové aroma.
Chuť: V chuti bez sladkosti, suchý, až trochu „koňakový“ styl, s dochutí, která suchostí připomíná takový ten sherry styl, který známe z whisky, ale je zde více znát dotek bílého vína, to sherry jsem použil jen pro vaši lehčí představu. Ta dochuť je pro mě až divná a rušivá, chuťový zážitek tím trpí.
Shrnutí: Tento rum mě sice oslovil svou vůní, ovšem zklamal mě svou chutí, která je pro mě dost fádní, a dochuť je trochu podivná, takže ve výsledku je pro mě lepší sladký Elixir de Cuba 7y.
Body: 82

Autor: josé
Aroma: zajímavá. čokoláda, větrovost a hodně dřeva A.O. (b.1+/3)
Chuť: sladkost 1/3. sladké dřevo, karamel, ořechy a sušené tropické ovoce. (b.2/4)
Dozvuk: lehký, nasládlé dřevo. (b.0+/2)
Shrnutí: minivzorek. posledních pár kapek vyždímaných ze dna lahve - tornado mi víc nenechal. oxidace dost možná měla vliv na celý dojem. oproti elixíru tohle je obstojný rum. rád ještě někdy přechutnám z čerstvé lahve. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Lehčí, nepatrně ovocně nasládlé. Mandarinky, občas náznak malin a jahodové marmelády. Jemná stopa mentolu. Tmavá čokoláda, rozinky, káva. Po odstání zmizí stopa po mentolu, jinak se výrazně nezmění.
Chuť: Lehká, svěží s nepatrně kyselejšími travnatými tóny bílého vína. Stopa po zelené třtině, kapka medu, jemný náznak opáleného dřeva.
Dozvuk: Decentně zahřeje ústa a bez znatelných změn doznívá chuť.
Shrnutí: Hodně jednoduchý. Pít se celkem dá, mě ale ničím nezaujal.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.